راهنمای استخدام در شرکت های ایرانسل ، رایتل ، مبین نت و همراه اول

 

  فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های برق ، کامپیوتر و ICT پس از فارغ التحصیلی به دنبال پیدا نمودن مشاغلی مرتبط و پویا در رشته های تحصیلی خود می باشند.


شرکت های معتبری همچون نوکیا ، اریکسون ، هواووی ،  ایرانسل ، همراه اول ، رایتل ، مبین نت و شرکت های معتبر پیمانکار آنها به دنبال استخدام نیروهایی فعال و با دانش های تئوری ، عملی و  به روز  در این رشته ها می باشند.
استخدام در شرکت های فوق همواره به عنوان یکی از هدف های  کارشناسان و فارغ التحصیلان رشته های برق ، کامپیوتر و ICT بوده است .


نگاهی گذرا به آگهی های استخدام های این شرکت ها موقعیت هایی را نشان می دهد که بعضا" برای کارجویان ناشناس می باشد.


ما بصورت مختصر این موقعیت ها را به شما توضیح می دهیم:
۱-    Wireless Network Engineer ( BSS ): کارشناسانی که توانایی نصب و راه اندازی BTS و BSC – RNC  به همراه لینک ارتباطی ماکروویو را داشته باشند.

۲-    Core NetworkEngineet( NSS ) :کارشناسانی که توانایی نصب و راه اندازیMSC ، MGW ، STP و HLR را داشته باشند.


۳-    IP/ Datacom Engineer : کارشناسانی با مدرک CCNA – CCNP  که توانایی راه ائدازی روتر های سری ۳۰۰۰ ، ۷۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ شرکت سیسکو و یا سری NE40  ، NE80 و یا NE 5000 را داشته باشند.
آشنایی و تسلط بر پروتکل های OSPF  ، BGP ، EIGRP و MPLS ضروری می باشد.

۴-    Radio Network Planning and Optimisation :کارشناسانی که توانایی طراحی شبکه های موبایل در لایه سیستم رادیویی و بهینه سازی این شبکه را داشته باشند.

۵-    WiMAXEngineer :کارشناسانی که توانایی نصب و راه اندازی سایت های WiMAX را داشته باشند.
در حال حاضر کلیه سایت های ایرانسل برند Huawei و برای شرکت مبین نت ۷۰ درصد Huawei و ۳۰ درصد بقیه Samsung  و ZTE می باشد.

۶-    3G Engineer :کارشناسانی که توانایی نصب و راه اندازی سایت های 3G  - 4G  را داشته باشند.
در حال حاضر 80 درصد سایت های موبایل  ایران  برند Huawei و Ericssonمی باشد.

۷-    NOC Engineer: کارشناسانی که توانایی فعالیت در مرکز مانیتورینگ جهت بررسی خرابی های سایت ها را دارند.
۸-    VAS Engineer : کارشناسانی که توانایی نصب و راه اندازی و برنامه نویسی بر روی سرور های SMS را داشته باشند
۹-    Transmition Engineer  :کارشناسانی که توانایی نصب و راه اندازی شبکه های ارتباطی فیبر نوری و ماکرویو را دارند.
۱۰-    IPBB Planning : کارشناسانی که توانایی طراحی شبکه های IP با روتر های سری سری ۳۰۰۰ ، ۷۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ شرکت سیسکو و یا سری NE40  ، NE80 و یا NE 5000 را داشته باشند. آشنایی و تسلط بر پروتکل های OSPF  ، BGP ، EIGRP و MPLS ضروری می باشد.

برگزاری دوره 3G – 4G
شرکت طراحان ارتباط پیشرو  با سابقه بیش از 15 سال فعالیت در اجرای پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور با برگزاری دوره Ericsson & Huawei 3G 4G  به عنوان مقدماتی ترین دوره برای ورود به این دنیای جدید بازار کار در تاریخ های پنج شنبه و جمعه مورخ 27  و28 فروردین ماه و آموزش اصول کلی نصب و راه اندازی شبکه های پیشرفته موبایل 3G , 4G )) سعی دارد  تا با افزودن سطح دانش فنی شما در این زمینه به شما کارشناسان  محترم در پیدا نمودن موقعیت های بهتر که شایستگی آن را دارید کمک اندکی نماید.


این دوره به همراه ۲ عدد DVD کامل که کلیه اطلاعات فنی شامل کلیه نرم افزارها ،فایل ها ،  فیلم های کامل  مراحل نصب و راه انداری به همراه عیب یابی سایت های موبایل 3G , 4G   با برند های Ericsson و Huawei به شما کارشناسان ارائه می گردد.


به کارشناسان محترمی که این دوره را می گذرانند لیست کامل 2500 عدد از اسامی  شرکت های فعال ( آدرس ، ایمیل ، تلفن و فکس )  که در زمینه برق و کامپیوتر فعالیت  می نمایند به همراه 400 نمونه رزومه حرفه ای به زبان فارسی و انگیسی ارائه تا  برای ارسال نمودن رزومه خود به همراه  نمونه رزومه های حرفه ای که برای ارسال به این شرکت ها نیاز دارند ارائه می گردد.


  هزینه این دوره ۲ روزه  برای کلیه کارشناسان محترم 450 هزار تومان می باشد.
اطلاعات مربوط به سرفصل های آموزشی این دوره به همراه نمونه ای از فایل آموزشی در آدرس سایت به نشانی زیر موجود می باشد.

 نحوه ثبت نام :
1- ثبت نام بصورت حضوری : در محل جدید برگزاری دوره به آدرس : میدان رسالت – ابتدای خیابان هنگام – پلاک ۱۴ طبقه ۲ – سرکار خانم  کرک آبادی – هر روز از ساعت ۹ الی ۱۶ می توانید مراجعه نمایند و با پرداخت مبلغ 40  هزار تومان رسید پیش ثبت نام را دریافت نمایند.


ثبت نام غیر حضوری : کارشناسان محترم می توانند با واریز وجه 50  هزار تومان به حساب شرکت و ارسال نام و شماره موبایل  خود ،  زمان واریز و شماره کارتی که از آن مبلغ را واریز نموده اید به همراه نام دوره آموزشی به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ، پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

پس از ارسال ایمیل واریزی تائیدیه واریز و پیش ثبت نام شما به شما با ایمیل و تلفن اطلاع داده می گردد و فرم ثبت نام جهت تکمیل برای شما ارسال می گردد.


مابقی هزینه دوره در روز برگزاری دوره از کارشناسان محترم دریافت می گردد.


حساب شرکت بنام خانم  منا صادقیان بانک پارسیان شماره به حساب ۲۳۲۷۹۳۸۰۰۳  – 800  و یا شماره کارت ۹۱۶۵-۶۱۱۸-۰۶۱۰-۶۲۲۱
 
–          جهت هرگونه سوال احتمالی می توانید هر روز از ساعت  9 الی ۱۸  با تماس به شرکت به شماره : ۴۴۸۰۵۱۲۷ مراتب را سوال فرمائید و یا به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال نمائید.

جزئیات دوره:

 

دوره آمورشی 3G 4G HUAWEI and Ericsson  در تاریخ 25 و 26 آذرماه